Jedinečná poloha budovy

Len 200 metrov od historického centra

Budova EUROPA BUSINESS CENTER svojou flexibilnosťou a technologickým zariadením spĺňa najnáročnejšie kritériá kladené na kancelárske priestory typu A. Pre nájomcov sú k dispozícii 3 obchodné priestory na prízemí, začlenené do rušnej pasáže Europa Shopping Center a kancelárske priestory od 2. do 20. poschodia.

Každé jednotlivé poschodie má svoje obslužné jadro, priestory okolo jadra sú variabilné. Ide o univerzálne využiteľné kancelárske priestory najvyššieho štandardu. Na každom poschodí je k dispozícii 391 m2, spolu 8300 m². interiéry sú vybavené zdvojenými podlahami, prestaviteľnými priečkami, kobercami, prípojkami na internet, kompletne riadenou štvortrubkovou vzduchotechnikou a klimatizáciou.

Pre nájomcov je pripravených 120 parkovacích miest v podzemí a 60 miest pred budovou, na 1. nadzemnom poschodí je exkluzívna recepcia.

Budova EBC spĺňa najnáročnejšie kritériá z hľadiska bezpečnosti. Jej inteligentné technologické riešenia so špeciálnou nočnou ilumináciou, klimatizáciou a s nezávislou reguláciou teploty zvýrazňujú jedinečnosť budovy v stredoslovenskom regióne. Bezpečnostné sklá na jednotlivých podlažiach obsahujú ochranu pred UV žiarením. Moderné IT systémy, vysokorýchlostné dátové a hlasové pripojenie, elektronický protipožiarny systém, 3 veľkokapacitné výťahy a 2 núdzové schodištia. Toto všetko je zahnuté v štandarde od prenajímateľa.  Výnimočná je ja špeciálna  LED iluminácia budovy, ktorá slúži na marketingové aktivity, v prípade záujmu i nájomcov budovy.